Alora Temizlik'te bahar kampanyasına %10 indirim var hemen arayın ve bu fırsattan faydalanın.

Duvar Temizliği

Genel nejlatarim12 29 İzleme 0 Yorum

Bulunduğumuz mekanlarda (Şirket Merkezleri, Ofisler, Bürolar, Alışveriş Merkezleri v.b.)  varolan yerleşim düzeninde herhangi bir değişiklik yoluna gitmeden etkili biçimde duvar temizlik yapılabilmesi için profesyoneller tarafından çalışma yapılması gerekir. Bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedef edinen firmamımız en iyiyi hedefleyerek etkili araç ve gereçlerle duvar temizlik hizmetini yerine getirmektedir. İstanbul temizlik şirketleri için araştırma yapmanıza gerek kalmadan firmamızla uzun zamanlar çalışacağınızdan eminiz.

Duvarlarınızın zaman içerisinde günlük kullanımlar sonucu kirlenme, siliklik, el izleri vs. bulunmuş olabilir. Ancak duvarların temizliği için boya-badana yapmak ise daha masraflı olmaktadır. Duvar Temizliği Hizmetleri ‘nde Ev eşyalarınızı yerinden kaldırmanız gerektiğinden dolayı evde günlük hayat felce uğramaktadır. Ancak duvar silme işlemi uygulayarak hem boşa masraf yapmamış, hem de zamanınızı fazla harcamamış olacaksınız. Bundan dolayı  İstanbul Ev Temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz tarafından en çok talep gören hizmetlerimiz arasındadır.

Yapmış olduğumuz temizliklerden en çok talep gören duvar silme işlemi, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ev, İş, Büro ve farklı mekanlarda, duvar boyası silinmeye elverişli olduğu takdirde %100 netice alırsınız. Köklü temizlik yapılması gereken durumlarda duvar temizleme işlemi yapılmaktadır. Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzemeyle yapılmaktadır. Yılda bir kez silinmesi gerekmektedir.

Günük temizlige ilave olarak yapılan işler varsa balkon temizlenir,tavanlar kontol edilerek örümcek ağları temizlenir camlar kapılar silinir.

Koltuklar vakumlanır ve kirlilik derecesine göre ykanır perdeler cinsine uygun şekilde temizlenir havalandırma ünitelerinin temizlik ve bakımı yapılır.

Beğen (0)
Yorum
Yorum iptal
İfadeler

Merhaba, ziyaretçi!

  • İsim (Gerekli)
  • E-posta (Gerekli)
  • Web Sitesi